Events Calendar

February,
2021
February 2021
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
1 Monday, 1 February 2021 2 Tuesday, 2 February 2021 3 Wednesday, 3 February 2021 4 Thursday, 4 February 2021 5 Friday, 5 February 2021 6 Saturday, 6 February 2021 7 Sunday, 7 February 2021
8 Monday, 8 February 2021 9 Tuesday, 9 February 2021 10 Wednesday, 10 February 2021 11 Thursday, 11 February 2021 12 Friday, 12 February 2021 13 Saturday, 13 February 2021 14 Sunday, 14 February 2021
15 Monday, 15 February 2021 16 Tuesday, 16 February 2021 17 Wednesday, 17 February 2021 18 Thursday, 18 February 2021 19 Friday, 19 February 2021 20 Saturday, 20 February 2021 21 Sunday, 21 February 2021
22 Monday, 22 February 2021 23 Tuesday, 23 February 2021 24 Wednesday, 24 February 2021 25 Thursday, 25 February 2021 26 Friday, 26 February 2021 27 Saturday, 27 February 2021 28 Sunday, 28 February 2021

Het is de bedoeling dat men door loting aan een andere schutter wordt gekoppeld. Dit is dan voor één avond. Op de avond van de verschieting inschrijven in ons clubgebouw voor 19:50 uur. 

Van beide schutters wordt het gemiddelde genomen en bij elkaar opgeteld. Bijvoorbeeld 8 en 7. Dat betekend dat ze samen in een schietbeurt minimaal 15 + 1 punt ( 16 punten) moeten schieten.

Men krijgt 25 schietbeurten, zodat maximaal 25 matchpunten kunnen worden vergaard.

Deze matchpunten gelden ook voor ieder schutter persoonlijk.

Bij de volgende avond wordt er weer opnieuw geloot, zodat als een van de twee schutters niet kan er toch verder gegaan kan worden met het scoren van matchpunten.

Bij deze wedstrijd is het dus mogelijk, welke Boog men ook schiet of welk gemiddelde, dat men allemaal gelijke kansen heeft.

De wedstrijd gaat over 25meter 1 pijl in 25 beurten. De wedstrijd begint om 20.00 uur. Er zijn 7 wedstrijden. De beste 6 tellen in het eindklassement.

Show events from all categories