Events Calendar

February,
2020
February 2020
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27 28 29 30 31 1 Saturday, 1 February 2020 2 Sunday, 2 February 2020
3 Monday, 3 February 2020 4 Tuesday, 4 February 2020 5 Wednesday, 5 February 2020 6 Thursday, 6 February 2020 7 Friday, 7 February 2020 8 Saturday, 8 February 2020 9 Sunday, 9 February 2020
10 Monday, 10 February 2020 11 Tuesday, 11 February 2020 12 Wednesday, 12 February 2020 13 Thursday, 13 February 2020 14 Friday, 14 February 2020 15 Saturday, 15 February 2020 16 Sunday, 16 February 2020
17 Monday, 17 February 2020 18 Tuesday, 18 February 2020 19 Wednesday, 19 February 2020 20 Thursday, 20 February 2020 21 Friday, 21 February 2020 22 Saturday, 22 February 2020 23 Sunday, 23 February 2020
24 Monday, 24 February 2020 25 Tuesday, 25 February 2020 26 Wednesday, 26 February 2020 27 Thursday, 27 February 2020 28 Friday, 28 February 2020 29 Saturday, 29 February 2020 1

Het is de bedoeling dat men door loting aan een andere schutter wordt gekoppeld. Dit is dan voor één avond. Op de avond van de verschieting inschrijven in ons clubgebouw voor 19:50 uur. 

Van beide schutters wordt het gemiddelde genomen en bij elkaar opgeteld. Bijvoorbeeld 8 en 7. Dat betekend dat ze samen in een schietbeurt minimaal 15 + 1 punt ( 16 punten) moeten schieten.

Men krijgt 25 schietbeurten, zodat maximaal 25 matchpunten kunnen worden vergaard.

Deze matchpunten gelden ook voor ieder schutter persoonlijk.

Bij de volgende avond wordt er weer opnieuw geloot, zodat als een van de twee schutters niet kan er toch verder gegaan kan worden met het scoren van matchpunten.

Bij deze wedstrijd is het dus mogelijk, welke Boog men ook schiet of welk gemiddelde, dat men allemaal gelijke kansen heeft.

De wedstrijd gaat over 25meter 1 pijl in 25 beurten. De wedstrijd begint om 20.00 uur. Er zijn 7 wedstrijden. De beste 6 tellen in het eindklassement.

Show events from all categories